Közös videóklipben dicsőíti a világ legnagyobb hordozórakétáját a Pearl Jam énekese és a NASA 2022 / 03 / 20 / Palotai Nándor

Eddie Vedder, a kilencvenes évek elején alakult világhírű amerikai rockzenekar, a Pearl Jam énekese az új, Invincible című számához készült videóklipjében a NASA Space Launch System (SLS) hordozórakétája a főszereplő. A világ eddigi legnagyobb rakétája csütörtökön gördült ki a Kennedy Űrközpont összeszerelőcsarnokából, hogy az Artemis program keretében még az év első felében - egyelőre személyzet nélkül - elinduljon a világűrbe, és megkerülje a Holdat.
A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
A Liverpoollal együtt törhetsz a csúcsra az új szezonban
A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz
A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz
Utazás közben is úgy fotózhatsz, mint egy profi, és a lemerüléstől sem kell tartani a Xiaomi újdonságával.
Ezek is érdekelhetnek
HELLO, EZ ITT A
RAKÉTA
Kövess minket a Facebookon!
A jövő legizgalmasabb cikkeit találod nálunk!
Hírlevél feliratkozás

Ne maradj le a jövőről! Iratkozz fel a hírlevelünkre, és minden héten elküldjük neked a legfrissebb és legérdekesebb híreket a technológia és a tudomány világából.



This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.