Mesterséges intelligencia és fényvisszaverő pálcikagyerek - a közúti közlekedés jövője hatvan képben

2024 / 04 / 24 / Rácz Tamás
Mesterséges intelligencia és fényvisszaverő pálcikagyerek - a közúti közlekedés jövője hatvan képben
A közúti közlekedés szervezése, szabályozása, biztonsága: erről szól az Intertraffic nevű kiállítás, konferencia és vásár, ami ugyan szakmai rendezvény, de mindenki számára érdekes és izgalmas, aki jön valahonnan vagy megy valahová.

1972 óta rendezik meg hol itt, hol ott a közúti közlekedési szakma egyik legnagyobb globális fórumát, az Intertrafficot. Szokott lenni Intertraffic Isztambulban, Kínában, Amerikában is, de az európai rendezvény hagyományosan Amszterdamban, a RAI kiállítási központban zajlik. Hollandia nincs is olyan messze: elmentünk, és megnéztük ezt az izgalmas közlekedési expót. A jelen, de főleg inkább a közeli jövő közúti közlekedésével kapcsolatos legérdekesebb, legötletesebb, leginnovatívabb és legfélelmetesebb dolgokról hatvan fotóból álló összefoglaló galériával számolunk be - katt a képre!


Az idő luxusa – óragyűjtés mint szenvedély, hobbi és befektetés
Az idő luxusa – óragyűjtés mint szenvedély, hobbi és befektetés
Egy mechanikus óra több, mint egy gyűjteménybe illő kiegészítő – mikrokozmosz a csuklón, ahol a tradíció, a mérnöki zsenialitás és a dizájn találkozik.
30 éves a privátbanki szolgáltatás Magyarországon
30 éves a privátbanki szolgáltatás Magyarországon
Hogyan született három évtizede az új szakma, és milyen kihívások előtt áll most? Erről beszélgettünk Bálint Attilával, a Raiffeisen Private Banking vezetőjével.
Ezek is érdekelhetnek
HELLO, EZ ITT A
RAKÉTA
Kövess minket a Facebookon!
A jövő legizgalmasabb cikkeit találod nálunk!
Hírlevél feliratkozás

Ne maradj le a jövőről! Iratkozz fel a hírlevelünkre, és minden héten elküldjük neked a legfrissebb és legérdekesebb híreket a technológia és a tudomány világából.



This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.