Figyeli az embereket, és követi őket a speciális lámpa 2025 / 04 / 19 / Bobák Zsófia

Egy amszterdami cég kifejlesztette az állólámpát, ami ahelyett, hogy unalmasan álldogálna a sarokban, aktív interakcióba lép az emberekkel, és szinte úgy mozog, mintha egyfajta növény lenne. A Bloomlight S elnevezésű bútordarab szenzorokkal érzékeli, ha valaki a közelébe kerül, és feléje hajol, hogy jobb megvilágítást nyújtson számára. A lámpa sziromszerű lemezei ki is nyílnak ilyenkor, még inkább fokozva a hatást és a hatékonyságot. Az egyedi világítótestből egyelőre csak 100 darabot tervez értékesíteni a cég, de a példányok valószínűleg azokhoz vándorolnak majd, akik egy-egy különleges darabért hajlandóak mélyen a zsebükbe nyúlni, mivel egy lámpa másfél millió forintba kerül. (Fotó: VOUW Studio)
Amikor egy virtuális sárkány segít a gyógyulásban – Te is részese lehetsz!
Amikor egy virtuális sárkány segít a gyógyulásban – Te is részese lehetsz!
Egyetlen százalék is elég lehet ahhoz, hogy egy beteg kisgyerek újra mosolyogjon – tedd meg Te is a Tőled telhetőt!
Magyarul viccelődik velünk a TP-Link robotporszívója
Magyarul viccelődik velünk a TP-Link robotporszívója
Jobb lesz-e a takarítás attól, ha a porszívónk a dolga végeztével kurjongatva közli velünk, hogy ő most elindul haza, majd a dokkoló felé tartva rá is gyújt egy vidám nótára? Ha jobb nem is, de mindenképpen szórakoztatóbb.
Ezek is érdekelhetnek
HELLO, EZ ITT A
RAKÉTA
Kövess minket a Facebookon!
A jövő legizgalmasabb cikkeit találod nálunk!
Hírlevél feliratkozás

Ne maradj le a jövőről! Iratkozz fel a hírlevelünkre, és minden héten elküldjük neked a legfrissebb és legérdekesebb híreket a technológia és a tudomány világából.



This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.